📱
Fossil
Fossil Gen 6
📺
Ekran
1.28""
⚡
İşlemci
Snapdragon Wear 4100+
🧠
RAM
1GB RAM
💾
Depolama
8GB
🔋
Pil
310mAh mAh
⌚
Kasa
44mm
🤖
OS
Wear OS 3
Tüm Teknik Özellikler
Genel Bilgiler
| Marka | Fossil |
| Model | Gen 6 |
| Çıkış Tarihi | Eylül 2021 |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Durum | Durduruldu |
| Renk Seçenekleri | Siyah, Gümüş, Kahverengi |
Tasarım & Boyutlar
| Ağırlık (g) | 52.3g |
| Su/Toz Direnci | 3ATM |
Ekran
| Ekran Boyutu (inç) | 1.28" |
| Panel Tipi | AMOLED |
| Çözünürlük | 416x416 |
| Yenileme Hızı (Hz) | 60Hz |
| Maks. Parlaklık (nit) | 1000 |
İşlemci & Donanım
| İşlemci (SoC) | Snapdragon Wear 4100+ |
| RAM | 1GB |
| Depolama | 8GB |
Pil & Şarj
| Pil Kapasitesi (mAh) | 310mAh |
Bağlantı
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Var |
İşletim Sistemi
| İşletim Sistemi | Wear OS 3 |
| Güncelleme Süresi | 2 yıl |
Saat Detayları
| Kasa Boyutu (mm) | 44mm |
| Kasa Malzeme | Paslanmaz çelik |
📰 Fossil Gen 6 Haberleri
14 Mayıs 2025Wear OS 6 ile Gemini akıllı saatlere geliyor
27 Ocak 2024Fossil akıllı saat pazarından çıkıyor
29 Aralık 2023MediaMarkt'tan yıl sonuna özel dev kampanya [Son gün: 31 Aralık]
25 Aralık 2023Fossil Wear OS ile çalışan akıllı saatler çıkarmayı bırakıyor
26 Haziran 2023Fossil akıllı saatler, Google Asistan'ı Wear OS 3'e getiriyor
