Carpool Karaoke Türkçe altyazıyla Apple Music’te

James Corden, Ben Winston’ın, baş yazar Eric Pankowski ile birlikte yönetici yapımcılığını üstlendiği, CBS ve Fulwell 73 işbirliğiyle hazırlanan Carpool Karaoke serisinin Apple Music’te yayınlanacağı daha önce duyurulmuştu. Programın Apple’ın müzik platformu üzerinde yayını başladı. Üstelik Carpool Karaoke Türkçe altyazılı olarak yayınlanıyor.

Serinin ilk bölümünde Will Smith ve James Corden’ın yer alırken, 15 Ağustostan sonra Alicia Keys, John Legend, Metallica ve Billy Eichner’ın olduğu bölümler de Apple Music’te yayına girecek.

Carpool Karaoke nedir?

Tüm dünyada viral video sansasyonu yaratan The Late Late Show with James Corden programındaki bir bölümden yola çıkılarak hazırlanan yeni CARPOOL KARAOKE serisi, kişisel çalma listelerindeki şarkıları söyleyerek bir arabada birlikte yol alan 16 ünlü çift ve yan şeritte yüksek sesle şarkı söyleyen ünlüleri görerek şaşıran hayranlarını konu alıyor.

Programda James Corden, Will Smith, Billy Eichner, Metallica, Alicia Keys, John Legend, Ariana Grande, Seth MacFarlane, Chelsea Handler, Blake Shelton, Michael Strahan, Jeff Gordon, John Cena, Shaquille O’Neal, ve daha birçok ünlü yer alıyor.

YouTube’dan reklamsız deneyim için yeni seçenek

Google, YouTube için daha uygun fiyatlı bir abonelik paketini test etmeye başladı. YouTube Premium Lite adını taşıyan bu yeni hizmet, kullanıcılara reklamsız izleme deneyimini...

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın