BMW Fossil’in desteğiyle akıllı saat pazarına giriyor

bmw fossilBMW Fossil’in desteğiyle yeni sulara yelken açmaya hazırlanıyor. Alman otomotiv devi, tecrübeli saat üreticisinin desteğiyle 2019’da saat ve akıllı saat pazarına merhaba diyecek.

BMW saatlerin tasarımında da söz sahibi olacak. Saatler Fossil’in önemli mağazalarının yanı sıra 4 bin BMW bayisinde satılacak. Hâli hazırda taraflar arasındaki anlaşmaya ilişkin diğer detaylar bilinmiyor.

Fossil için ünlü markalarla bu tarz anlaşmalar yapmak alışılmamış bir durum değil. Şirketin Wear OS işletim sistemli akıllı saat ürettiği markalar arasında Michael Kors, Diesel, Marc Jacobs ve Kate Spade gibi ünlü moda markaları bulunuyor.

Fossil’in başka markalar için ürettiği saatler arasında analog ve hibrit seçenekler de yer alıyor. Wear OS işletim sistemli akıllı saatler ise Android telefonlara veya iPhone’lara bağlanarak kullanıcılara kapsamlı yetenekler sunuyor.

Akıllı saatlerin görsel açıdan nasıl görüneceği konusunda henüz ortada somut bilgiler bulunmuyor. Ancak Fossil’in tecrübesi ve şirketin başka markalar için ürettiği diğer saatler şimdiye kadar genellikle olumlu yorumlar almıştı.

BMW Fossil tarafından üretilen ilk akıllı saatlerini 2019’un mart ayında Baselworld fuarında sergileyecek. BMW ve Fossil arasındaki anlaşma ise 2023’e kadar devam edecek.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

iPadOS 15 ile M1 iPad Pro’ların yüksek kapasiteli RAM’i daha fazla kullanılabilecek

Geçtiğimiz haziran ayında iPadOS 15'in ön gösterimi yapıldığında Apple'ın geliştiricilere uygulamalarında daha fazla RAM'den yararlanması imkanı sağlanacağı belirtilmişti. Bu sayede, özellikle iPad Pro'larda sunulan...

Apple’dan iPhone 13 serisi için özel tanıtım videosu – Video

Apple, iPhone 13 ve 13 Pro'nun özelliklerini öne çıkaran ve ürün yelpazesindeki farklılıkları detaylandıran, rehber niteliğinde yedi buçuk dakikalık bir video yayınladı. Videoda Apple,...

Oppo ColorOS 12 dağıtım takvimini açıkladı

Oppo, Android 12 üzerine inşa edilen ColorOS 12 kullanıcı arayüzünün detaylarını paylaştı. Şirket, ColorOS 12 güncellemesinin mevcut cihazlarına dağıtım takvimi konusunda da bilgi verdi....
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın