Eğlence

Bethesda Starfield’ın çıkışını bir kez daha erteledi

bethesda starfield

Bethesda Starfield’ın 11 Kasım 2022’de çıkmasını planlamıştı. Ancak işlerin şirketin öngördüğü gibi gitmemesi nedeniyle bilimkurgu temalı oyunun çıkışı 2023’ün ilk yarısına bırakılmıştı. Bethesda şimdi de oyunun 6 Eylül 2023’te oyuncularla buluşacağını açıkladı.

Bethesda oyun hakkında daha fazla bilginin paylaşılacağı tarihi de şimdiden duyurdu. 11 Haziran’da düzenlenecek Starfield Direct etkinliğinde oyuna dair daha fazla bilgiye ulaşmak mümkün olacak. Starfield’dan ocak ayında düzenlenen Xbox Developer Direct etkinliğinde bahsedilmemiş ve Microsoft’un oyunu ayrıca anlatmayı istediği belirtilmişti.

Çıkış tarihinin duyurusunda konuşan oyunun yönetmeni Todd Howard, şu ifadeleri kullandı: “Size hâlâ göstermek zorunda olduğumuz çok şey var. Bizden beklediğiniz gibi, oyunda çok sayıda ayırıcı özellik bulunuyor ve sizi özel bir deneyim bekliyor.”

Bethesda Starfield’ın yeni görüntülerini de paylaştı

Bethesda Starfield’ın çıkış tarihini açıkladığı videoda oyuna ait yeni görüntüler de paylaştı. 11 Haziran’daki Starfield Direct etkinliği, Xbox ve Bethesda’nın büyük duyuru etkinliğinden hemen sonra başlayacak. Microsoft’un bu yıl E3’e katılıp katılmayacağı belirsizliğini korurken, Bethesda’nın ajandasında öncelikli maddelerden birisi de mayıs ayında yayınlanacak olan Redfall.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER