Eğlence

Samsung Galaxy S23 serisi Fortnite’a geldi

samsung galaxy s23 fortnite

Şubat ayında gözler önüne çıkan Samsung Galaxy S23 serisinin üyeleri dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Fortnite’a geldi. Oyundaki Samsung Adası’na eklenen Samsung SmartCity isimli mağazada oyuncular aralarında S23 serisi telefonların da olduğu farklı cihazları sanal ortamda deneyimleyenebiliyor.

Oyuncular isim haritasına 8526-6648-9508 koduyla erişebiliyor. Bu kodun girilmesiyle birlikte Fortnite içinde Samsung’un cihazlarını deneyimlemek ve saklambaç tarzı bir oyun olan Fun Game Quest’i oynamak mümkün hâle geliyor. Her turda oyuncuların haritada Galaxy S23 cihazlarını bulması ve bunları tutmaları gerekiyor.

Samsung Latin Amerika’nın pazarlama direktörü Arthur Wong, metaverse üzerindeki iletişim kanallarının düzenli olarak güncellenmesi gerektiğine dikkat çekti. Fortnite ile yapılan iş birliğinin de şirketin “çok yüksek hız, mesajlar, ürünler, insanlar ve yüksek kapsayıcılık seviyesi” ile bağlantı kurmasını mümkün kıldığı belirtildi.

samsung galaxy s23 fortnite

Samsung Galaxy S23’ün özellikleri Fortnite’a uyarlanıyor

Oyun deneyimi de Samsung Galaxy S23’ün özelliklerine uygun şekilde biraz değiştiriliyor. Oyuncular zum özelliğiyle uzakları daha iyi görebiliyor. Nightography tuşu ise karanlıkta görüşü mümkün kılıyor. Knox butonu ise Samsung’dan verilen bilgiye göre, “Galaxy ekosistemindeki başka bir boyutu vurguluyor.”

samsung galaxy s23 fortnite

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER