EğlenceManşetler

Merakla beklenen Avatar 2 filminin ilk fragmanı yayında – Video

avatar 2

Avatar 2 veya resmi adıyla Avatar: The Way of Water (Suyun Yolu) için ilk fragman yayınlandı. Fragman, tahmin edilebileceği üzere, filme dair heyecanı artırıyor.

Sam Worthington’ın canlandırdığı Jake Sully, insanların casusu olması nedeniyle affedildikten sonra kabilenin kurtarıcısı olarak kabul edilmiş ve Pandora’yı kurtarmak için insanlara karşı savaşa katılmıştı. İnsan vücudundaki bilincini Na’vi’deki hibrit avatarına aktaran Jake, Pandora’da Neytiri (Zoe Saldaña) ile birlikte yeni bir yaşama başlamıştı.

The Way of Water’ın ilk fragmanında Jake ve Neytiri’yi çocuklarıyla birlikte görüyoruz. Buna ek olarak, Na’vi’deki ailelerin büyümesinin hikayede önemli bir yere sahip olacağını gösteren bazı sahneler de fragmanda mevcut. Fragmanda Jake ve Neytiri’nin çocuklarından birinin Pandora’da özel bir maskeyle nefes alan bir insan olduğu da görülüyor.

İnsan çocuğun varlığı Dünya’nın Pandora’nın “unobtanium” adını taşıyan değerli madenini korumak için verdiği mücadeleye yönelik reaksiyonu konusunda akıllara bazı sorular getiriyor. Ancak fragmanın sonunda insanlığın tamamen engellenemediğine dair bazı işaretleri görmek de mümkün oluyor.

Avatar 2, 16 AralıK’ta sinemalarda izleyicilerle buluşacak. Normal şartlar altında 2020’nin aralık ayında gösterime girmesi planlanan filmin çıkışı koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER