Apple Music için WWDC açılış konuşması sonrası özel bir Uzamsal Ses etkinliği

Apple Music üzerinde bir video paylaşan Apple, 7 Haziran Pazartesi günü düzenleyeceği bir etkinliğin haberini verdi. Söz konusu etkinlik WWDC 2021 açılış konuşması yayınından iki saat sonra, Türkiye saatiyle 22.00’de başlayacak.

WWDC takvimi içinde yer almayan bu etkinliğin Apple Music için Uzamsal Ses özelliğiyle ilgili olduğu belirtiliyor. Apple’ın mayıs ayının sonlarına doğru duyurduğu bu özellik haziran ayı içinde kullanıcılara sunulmaya başlanacak.

Apple, Dolby Atmos destekli Uzamsal Ses özelliğinin haziran ayında tüm Apple Music aboneleri için sunulacağını açıklamıştı. Buna ek olarak daha yüksek kaliteli kayıpsız ses özelliği de sunulacak.

Apple bir süredir sosyal medyada ve Apple Music uygulaması üzerinde yeni özelliklerin tanıtımını gerçekleştiriyor. Ne var ki, bu özel etkinliğin gündeminde nelerin olacağına dair net bir bilgi henüz verilmedi.

Apple’ın resmi WWDC 2021 açılış konuşması etkinliği 7 Haziran akşamı saat 20.00’de başlayacak. Detaylar her zaman olduğu gibi Teknoblog’da yer alacak.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Oppo ColorOS 12 dağıtım takvimini açıkladı

Oppo, Android 12 üzerine inşa edilen ColorOS 12 kullanıcı arayüzünün detaylarını paylaştı. Şirket, ColorOS 12 güncellemesinin mevcut cihazlarına dağıtım takvimi konusunda da bilgi verdi....

Microsoft Office 2021 çıkış tarihi açıklandı, Windows 11 ile aynı gün çıkıyor

Microsoft, perşembe günü ticari müşteriler için Microsoft Office'in bir sonraki kalıcı sürümünü piyasaya sürdü. Ayrıca 5 Ekim'de bireysel tüketiciler için Office 2021 sürümünü yayınlayacağını...

Huawei Okula Dönüş Kampanyası’nda MateBook ürünlerinde indirimler devam ediyor

Huawei, MateBook Serisi’ni Okula Dönüş dönemi kapsamında birçok kampanya ve indirim fırsatlarını tüketiciye sunmaya devam ediyor. Şirket MateBook Serisi’ni, Okula Dönüş dönemi kampanyası kapsamında...