Teknoblog Ürünler Akıllı Telefon Altın renkli iPhone 5S çizilme testinde (videolu)

Altın renkli iPhone 5S çizilme testinde (videolu)

Apple’ın iPhone 5S’te siyah ve beyaz dışında altın renk seçeneğini sunmasına kesin gözüyle bakılıyor. Tunç renginin de seçenekler arasına eklenebileceği konuşulurken, akıllara bu seçeneklerin hepsinin aynı dayanıklılığa sahip olmayacağı sorusu geliyor. Özellikle siyah renkli iPhone 5’in çizilme konusunda sahip olduğu kötü şöhret bu soruyu tetiklerken, altın renkli iPhone 5S’in prototipini ele geçiren Jailbreak Nation bu sorunun cevabını çizilme testiyle gösteriyor.

iphone-5s-cizilme-testi-290913

Bozuk parayla yumuşak ve sert olarak iki farklı şekilde gerçekleştirilen testte siyah iPhone 5’te çizikler oluşurken, altın renkli modelde kalıcı bir izin kalmadığı görülüyor. Cihazın kenarlarında bazı küçük izler oluşsa da siyah modeldeki izlere kıyasla bunların oldukça önemsiz olduğunu söylemek gerekiyor. Bozuk para testinin ardından hoyratlığı oldukça yukarıya taşıyan Jailbreak Nation ekibi cihazları bıçak ile çizmeye girişiyor. Tahmin edilebileceği üzere her iki cihaz da kötü biçimde çizilirken, altın renkli modelde çizikler daha net görülüyor.

İlgili >> YouTube

1 YORUM

  1. Arkadaşlar telefonlarınızın çizilmemesi için artık çözüm var. Bende bu ürünle 2 ay önce deneme aşamasındayken tanıştım. Sonuç müthiş! İphone telefonumda denedim. Artık ne kılıf kullanıyorum ne de ekran koruyucu. Fiyatı da çok uygun. Üstelik bir sene boyunca koruyor.Ürünü incelemek ve satın almak için http://www.screen-armor.com a bakabilirsiniz.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz