Alienware’dan 34 inç ekranlı iki geniş ekran monitör

alienwareAlienware bu yıl oyun aksesuarları dünyasında daha fazla yer kapmaya uğraşıyor. Bu yöndeki çalışmaların son adımı da iki yeni geniş ekran monitör oluyor.

Her iki monitör de 34 inç genişlik ve 21:9 görüntü oranına sahip. Ayrıca her ikisi de Nvidia’nın G-Sync teknolojisi sayesinde akışkan bir oyun deneyimi sunuyor. Bunlara ek olarak her iki monitörün de komik isimlere sahip olduğunu belirtmeliyiz.

Alienware’ın monitörlerinden daha üst seviyede olanı “A W 3 4 1 8 D W” adını taşıyor. Daha düşük model ise “A W 3 4 1 8 H W” adına sahip. Alienware’ın karakterlerin arasına boşluk yerleştirmesinin bir mantığı olmalı, ancak bunu şu an için bilmiyoruz.

Daha üst sınıf olan ilk model, 1499 dolarlık yurt dışı fiyatına sahip. 3440 x 1440 piksel çözünürlüklü bu monitör 120 Hz yenileme hızına kadar destek sunuyor ve 4ms tepki süresine sahip.

Diğer model ise 1199 dolarlık fiyat etiketine sahip. Ayrıca 2560 x 1080 gibi daha düşük çözünürlük desteğini sunuyor. Bunun karşılığında ise 160 Hz gibi daha yüksek yenileme hızı değerini sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung'un yeni QLED Odyssey oyun monitörü ile 2000 nit seviyesinde parlaklık

Her iki monitörün arkasında da dahili LED ışıklar bulunuyor. Bunlar dört farklı alanda özelleştirilebiliyor. Böylelikle oyun oynarken masanız istediğiniz renkte ışıldayacaktır.

Alienware daha yüksek çözünürlüklü ekrana sahip modeli bugün itibarıyla yurt dışında piyasaya sunuyor. Diğer model ise yıl bitmeden piyasaya çıkacak.

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...