ZTE Nubia Z40 Pro manyetik kablosuz şarj desteğiyle gelecek

Yakında resmiyet kazanması beklenen ZTE Nubia Z40 Pro hakkındaki pek çok detay, sızıntılar sayesinde biliniyor. Akıllı telefonun kalbinde Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemci bulunacak. 35 mm özel yapım Sony IMX787 sensörün ana kamera görevini üstleneceği de biliniyor.

ZTE tarafından yapılan en son paylaşım, telefonda manyetik kablosuz şarj özelliği bulunacağını gösteriyor. Söz konusu özellik ilk kez piyasaya çıkan bir Android telefonda sunulmuş olacak. Daha önce Realme’nin Realme Flash isimli konsept telefonunda MagDart manyetik şarj özelliğine yer verilmişti.

Şarj hızı konusunda henüz resmi bir paylaşım yapılmış değil. Buna ek olarak, Nubia Z40 Pro’nun manyetik şarj adaptörünün gerçek bir fotoğrafı da yayınlanmadı. Ancak paylaşılan görsel, Apple’ın MagSafe kablosuz şarj adaptörüne benzer bir aksesuarın işaretini veriyor.

zte nubia z40 proZTE Nubia Z40 Pro, büyük ihtimalle bu ay içinde resmiyet kazanacak. Tanıtıma kadar telefonla ilgili yeni detayların paylaşılması sürpriz olmayacaktır.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun