Xiaomi Mi Watch Revolve yakında satışa sunulacak

Xiaomi, Mi Watch Color adını taşıyan akıllı saatini geçtiğimiz aralık ayında tanıtmıştı. Yeni bir habere göre, Mi Watch Color şirketin dünya genelinde satılan ilk akıllı saati olacak. Xiaomi akıllı saatini küresel pazara Mi Watch Revolve adıyla açacak.

Bu hazırlığın izleri, Xiaomi’nin Mi Watch isimli uygulamasında görüldü. Uygulamadan alınan ekran görüntüsü, Mi Smart Band 4C’nin de Redmi Band adıyla uluslararası pazara açılacağının işaretini veriyor.

Mi Watch Revolve’a ulaşmayı başaran İspanyol YouTuber eSavants da saatin kutu açma videosunu paylaştı. eSavants, saati AliExpress’ten yaklaşık 90 avro civarında bir ücret karşılığında satın aldığını belirtti.

Xiaomi Mi Watch Revolve’da 1.39 inç büyüklüğünde bir AMOLED ekran bulunuyor. GPS, Bluetooth 5.0, NFC ile kalp atış hızı ve uyku takibi gibi özellikler saatte kullanıcıları karşılıyor.

Xiaomi Mi Watch Revolve yakında satışa sunulacak

Xiaomi Mi Watch Revolve, 5 ATM basınca kadar suyun altında çalışabiliyor. Akıllı saat, normal kullanım koşullarında 14 günlük bir pil ömrü vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung'un internet tarayıcısı Windows PC'lere geldi
Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun