Xiaomi Mi Watch Lite akıllı saatin özellikleri görüldü

Xiaomi, Mi Watch Lite adını taşıyan yeni bir akıllı saati piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Akıllı saatin özellikleri ABD Federal İletişim Komisyonu’nun (FCC) belgelerinde görüldü. Özellikleri itibarıyla Çin’de piyasaya sürülen Redmi Watch’la aynı noktada duran akıllı saat, Xiaomi Mi Watch’un daha uygun fiyatlı bir versiyonu olacağa benziyor.

Kayıtlarda Mi Watch Lite’ın kutusunu da görmek mümkün oluyor. Bu sayede kutunun arka tarafındaki teknik bilgiler ve özellikler de ortaya çıkıyor. Kare bir kasaya sahip olan Mi Watch Lite’ın sağ kenarında tek bir tuş bulunuyor. Saat kutusundan silikon bir kayışla çıkacak.

1.41 inç renkli HD ekran, yerleşik GPS, suya dayanıklılık ve 24 saat kalp atış hızı takibi saatin özellikleri arasında bulunuyor. Saate ihtiyaç duyduğu enerjiyi 5W şarj hızına sahip 230 mAh pil verecek. Bluetooth 5.1 desteğine sahip saati çalıştırmak için Android 4.4 veya iOS 10 işletim sistemli bir telefona sahip olmak gerekiyor.

xiaomi mi watch lite

Xiaomi Mi Watch Lite, farklı spor modları da barındıracak. Ancak kutunun üstünde bu bilgileri görmek mümkün olmuyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...