Xiaomi Mi Notebook Pro X tanıtım tarihi belli oldu

Xiaomi, Mi Notebook Pro X adını taşıyan yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayarının tanıtım tarihini açıkladı. Şirketin Weibo hesabından yapılan paylaşıma göre, Mi Notebook Pro X 30 Haziran’da Çin’de gözler önüne çıkacak.

Paylaşılan görseller fazla detay vermiyor. Ancak ince ve kolay taşınabilir kasanın Nvidia ve Intel’in en son teknoloji donanımlarını barındıracağı belirtiliyor. Burada 45W 11. Nesil Intel H35 CPU işlemcilerden ve Nvidia RTX 3050Ti GPU’dan bahsediliyor.

Xiaomi’nin yeni dizüstü bilgisayarıyla ilgili olarak bilinenler sınırlı. Ancak tanıtım etkinliği sırasında farklı yapılandırma seçenekleri ve diğer teknik özellikler konusunda da detaylı bilgiler verilmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi Notebook Pro X, yukarıda da belirttiğimiz gibi ilk olarak Çin’de kullanıcılarla buluşacak. Mi Notebook Pro X’in diğer ülke ve bölgelerdeki bulunabilirliğiyle ilgili detayların da tanıtım etkinliğinde açıklanması bekleniyor.

Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)’i tanıttı

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei liderliğindeki tüketici teknolojisi girişimi Nothing, ilk ürünü olan Ear (1) tam kablosuz kulaklıklarını resmen duyurdu. Nothing Ear 1 fiyatı...