Xiaomi Mi FlipBuds Pro kablosuz kulaklık için yeni detaylar

Xiaomi, Mi FlipBuds Pro adını taşıması beklenen yeni kablosuz kulaklığını 13 Mayıs’ta gözler önüne çıkarmaya hazırlanıyor. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olması beklenen kulaklık için Xiaomi’den paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Xiaomi Grup Başkan Yardımcısı Chang Cheng’in paylaşımında kulaklığın bazı önemli özelliklerini görmek mümkün oluyor.

Kulak içi bir tasarıma sahip olan FlipBuds Pro, ayarlanabilir kauçuk kulak uçlarıyla gelecek. Oval şekilli siyah şarj kutusunun üzerindeki LED ışık ise kutunun kalan şarj seviyesi konusunda fikir edinmeye yardımcı olacak.

Kulaklığın telefondaki ayar menüsünü gösteren ekran görüntüleri de paylaşılanlar arasında yer alıyor. Bu ekran görüntülerinde ortam sesi ve aktif gürültü engelleme kontrolleri, dokunuş ayarları gibi özellikleri görmek mümkün oluyor.

Pek çok kablosuz kulaklık gibi FlipBuds Pro da kulaktan çıkarıldığında müziği otomatik olarak durduruyor. Otomatik çağrı yanıtlama da kablosuz kulaklığın özellikleri arasında yer alıyor.

Kulak ucunun uygunluğu da aktif gürültü engellemenin sağlıklı biçimde sağlanabilmesi adına kontrol edilebiliyor. Kulaklığı bulmaya yardımcı olan kayıp modu ve oyunlar için hazırlanan düşük gecikme modu da kullanıcıları bekliyor. Xiaomi Mi FlipBuds Pro, AAC SBC ve aptX ses codec’lerini de destekleyecek.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Fiyat-performans oranı yüksek dizüstü bilgisayar arayanlar için HP 255 G7 fırsatı

Okul için uygun fiyatlı, ihtiyaçları karşılayacak bir dizüstü bilgisayar arayanlar için Amazon.com.tr'de HP 255 G7 modeli 4999 TL'lik bir fırsat fiyatıyla müşterilere sunuluyor. Her ne...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun