Xiaomi Mi 11 Lite sızıntısı önemli bir farkı gözler önüne seriyor

Xiaomi Mi 11 serisine Lite versiyonun eklenmesine neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Mi 11 Lite ile ilgili sızıntılar da bir süredir etrafta dolaşıyor. Bunların en yenisi, akıllı telefonun tasarımı konusunda daha net bir fikir edinmeyi sağlıyor.

Burada Mi 11 Lite hem önden hem de arkadan görülüyor. Akıllı telefon, aralık ayında tanıtılan Mi 11 ile tıpatıp aynı görünse de; önemli bir fark göze çarpıyor. Mi 11’deki kavisli ekran, Lite versiyonda yerini düz ekrana bırakıyor.

Mi 11 Lite için daha önce de benzer sızıntılar ortaya çıkmıştı. Bu sızıntıda da telefonda düz ekran görülüyordu. Üçlü arka kamera sistemi konusunda ise bir değişiklik söz konusu değildi.

Mi 11 Lite’ın kalbinde Qualcomm Snapdragon 732G işlemcinin bulunması bekleniyor. Bu işlemci 5G desteği sunmuyor. Ancak işlemci konusundaki bilgilerin kesinliğe kavuşmadığını unutmamak gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Xiaomi Civi fotoğrafları Vivo X60 Pro benzeri tasarımı gösteriyor

Xiaomi Mi 11 Lite için henüz bir tanıtım tarihi açıklanmış değil. Ancak akıllı telefonun Mi 11 Pro ve Mi 11 Ultra ile birlikte resmiyet kazanma ihtimali kuvvetli görünüyor.

TikTok aylık aktif kullanıcı sayısı 1 milyarı geçti

TikTok pazartesi günü yaptığı açıklamada, aylık 1 milyar aktif kullanıcıyı geçtiğini söyledi. Ağustos 2018'de yola çıkan ve ana şirketi Çin merkezli ByteDance'in veri toplama...

Skype yepyeni bir tasarım ve deneyimlerle yenileniyor

Skype'ın son beş yılda çok fazla miktarda tasarım değişikliğinden geçti. Ancak Microsoft hâlâ bir şeyleri yeniden denemeye ve düzeltmeye devam ediyor. Yazılım üreticisi, "gelişmiş,...

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun