Xiaomi 12T serisinin tanıtım tarihi için yeni iddia

Xiaomi 12T serisi hakkındaki sızıntılar ve söylentiler bir süredir etrafta dolaşıyor. Görünen o ki, bu telefonun tanıtımı da çok uzak değil. İnternete sızan bir afişe göre, Xiaomi yeni akıllı telefonlarını 4 Ekim’de duyuracak.

Görselin güvenilir duyumculardan Abhishek Yadav tarafından paylaşılması, doğru olma ihtimalini kuvvetlendiriyor. Afişte tanıtım etkinliğinin Çin’de yerel saatle 20.00’da (TSİ 15.00) başlayacağı da belirtiliyor.

Etkinlik afişinde “Make moments mega” (Anları mega yap) ifadesi göze çarpıyor. Bunun 12T Pro’nun 200 megapiksel çözünürlüklü Samsung ISOCELL HP1 kamera sensörüne yönelik bir gönderme olduğu söyleniyor. Söz konusu sensör, daha önce Motorola’nın Edge 30 Ultra modelinde de karşımıza çıkmıştı.

xiaomi 12tXiaomi 12T serisiyle birlikte Redmi Pad tabletin ve yeni Redmi kablosuz kulaklıkların da tanıtılabileceği söyleniyor. Önümüzdeki dönemde bu etkinlik hakkında daha fazla detayın ortaya çıkması da sürpriz olmayacaktır.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun