Wunderlist’in 2015 planları arasında diğer uygulama ve servislere entegrasyon da var

wunderlist-280215

Wunderlist 2015 planlarının bir kısmını açıkladı. Şirketin planları arasında iPhone, iPad ve Mac uygulamaları için önemli ve güçlü özellikler eklemek de bulunuyor. Ayrıca Wunderlist herkese açık API desteği sunacağını, servis ve uygulama entegrasyonlarını da destekleyeceğini açıkladı.

Yakında Wunderlist’e gelecek klasörler sayesinde kullanıcılar görevlerini ev, iş ve daha özel kategorilere ayırabilecekler. Uygulama yeniden tasarlanmış bir kenar çubuğuna da kavuşacak. Ayrıca Hızlı Ekle özelliği sayesinde yeni öğeler ve listeler oluşturmak da kolaylaşacak.

Klasörler ve Hızlı Ekle özelliklerine ek olarak, Wunderlist çeşitli uygulama ve servislerle entegrasyon da yapacak. Ayrıca herkese açık Wunderlist uygulama programlama arayüzleri sayesinde geliştiriciler servisi doğrudan uygulamalarına entegre edebilecek. Örneğin entegrasyonlar hayata geçtikten sonra Gmail’de yıldız işareti eklenen bir ileti Wunderlist’e kaydedilecek.

Son olarak Wunderlist for Work ile birlikte servise iş odaklı çeşitli özellikler kazandırılacak. Bunların arasında kullanıcı aktivite kayıtları, şirket görev listeleri, merkezileştirilmiş kontrol paneli gibi unsurlar da bulunacak.

Wunderlist bu yeni işlevlerin tam olarak ne zaman geleceğini açıklamadı, sadece Klasörler ve Hızlı Ekle’nin çok yakında geleceğini; entegrasyon imkanı, API ve Wunderlist for Work gibi yeniliklerin de ilerleyen zamanlarda sunulacağını belirtmekle yetindi.

TikTok aylık aktif kullanıcı sayısı 1 milyarı geçti

TikTok pazartesi günü yaptığı açıklamada, aylık 1 milyar aktif kullanıcıyı geçtiğini söyledi. Ağustos 2018'de yola çıkan ve ana şirketi Çin merkezli ByteDance'in veri toplama...

Skype yepyeni bir tasarım ve deneyimlerle yenileniyor

Skype'ın son beş yılda çok fazla miktarda tasarım değişikliğinden geçti. Ancak Microsoft hâlâ bir şeyleri yeniden denemeye ve düzeltmeye devam ediyor. Yazılım üreticisi, "gelişmiş,...

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun