Teknoloji

WhatsApp sayesinde şimdi kendinize mesaj atabilirsiniz

whatsapp hd video
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

WhatsApp artık kendi kendinize rahatlıkla ve özgürce mesaj göndermenize izin verecek. Yeni Kendine Mesaj Gönder özelliği sayesinde WhatsApp kendine mesaj atma imkanını kullanıcılara getiriyor.

Aslında son birkaç aydır bu özellik kademeli olarak WhatsApp kullanıcılarına sunuluyordu. Bu haftaki en son uygulama güncellemesinin sürüm notlarında da yer alıyor. Bu, Meta’nın en son yapay zekâ buluşu değil. Daha çok, birden fazla cihaz üzerinden kendinize hızlı notlar, hatırlatıcılar, bağlantılar ve fotoğraflar göndermenize izin veren bir dijital not defteri işlevi görecektir.

WhatsApp’ın bu yeni Kendine Mesaj Gönder özelliğini, gün içinde karşılaştığınız önemli olayları, anları veya hatırlamanız gereken küçük bilgi kırıntılarını anımsamak için kullanabilirsiniz. Aslında birçok kullanıcının WhatsApp’ı bu amaçla zaten kullandığını düşünüyoruz, ancak şimdi işleri daha kolay olacaktır.

Aslında kendinizle sohbet etmek için WhatsApp’a bile ihtiyacınız yoktur. Pek çok başka uygulama benzer bir özellik içeriyor. Hem Facebook Messenger hem de Instagram, kendinize mesaj göndermenize olanak tanır. İş yerinde Slack veya Microsoft Teams kullanıyorsanız, kendinize de mesaj gönderebilirsiniz. Signal’in WhatsApp’ınkine çok benzeyen Kendime Not özelliği mevcuttur.

WhatsApp’ın en son iOS uygulama sürüm notları; Safari, Fotoğraflar ve Dosyalar gibi uygulamalardan görüntüleri, videoları ve belgeleri sürükleyip bırakma özelliğinin varlığından da bahsediyor.

Paylaş:
İLGİLİ HABERLER