Teknoblog Haberleşme WhatsApp Android uygulaması yakında Resim içinde Resim desteğine kavuşacak

WhatsApp Android uygulaması yakında Resim içinde Resim desteğine kavuşacak

WhatsApp Android uygulamasının kullanıcıları yakında iPhone sahiplerinin bir süredir yararlandığı Resim içinde Resim özelliğine erişebilecek.

whatsapp koyu renk modu

whatsapp androidiPhone sahibi WhatsApp kullanıcıları, bu yılın başlarından bu yana kendilerine gönderilen Facebook, Instagram ve YouTube videolarını Resim içinde Resim modu desteği sayesinde uygulamadan çıkmadan izleyebiliyor. WhatsApp Android uygulamasının kullanıcıları da yakında bu destekten yararlanmaya başlayacak gibi görünüyor.

Bu bilgiyi ortaya çıkaran WABeta Info sitesi oldu. Google Play Beta Programı’na teslim edilen yeni WhatsApp sürümünü inceleyen WABeta Info ekibi, yeni beta sürümünde Resim içinde Resim modu desteğinin bulunduğu bilgisini paylaştı.

Resim içinde Resim özelliğinin işleyişinde WhatsApp Android ve iOS uygulamaları arasında bir fark olması beklenmiyor. Bu destek sayesinde kullanıcılar, kendilerine gönderilen bir videoyu kaynağın bulunduğu sohbet ekranından başka bir sohbet ekranına geçmiş olsalar bile ekranın üstünde izlemeye devam edebiliyor.

WhatsApp Android uygulamasında Resim içinde Resim desteği sunmasının dışında daha önemli sayılabilecek konular üzerinde de çalışıyor. WhatsApp’ın şirketler ve müşterileri arasındaki iletişimi sağlamasını isteyen Facebook, bir yandan da WhatsApp’ın hikaye bölümüne reklam entegre etmeyi planlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Huawei Mate 20 RS: Huawei ve Porsche Design işbirliği devam ediyor
Önceki HaberGalaxy Note 9 kutusu telefonun pil kapasitesini gözler önüne seriyor
Sonraki HaberSharp OLED ekran paneli üretimine başladı

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz