Vivo X80 serisinin tanıtım tarihi belli oldu

google news abone ol

Vivo X80 serisinin tanıtım tarihi için beklenen açıklama nihayet geldi. X80 Pro Plus’ın tasarımı konusunda ipucu veren bir video da paylaşan şirket, X80 serisinin 25 Nisan’da tanıtılacağını açıkladı.

X80 Pro Plus’ın arkasında dört sensörlü bir kamera modülünün olduğu ve bu sensörlerden birinin periskop lens olduğu görülüyor. Ancak kamera diziliminin biraz farklı olduğu anlaşılıyor. Tasarım, Vivo X Fold ve Vivo X Note modellerinin tasarımına benziyor.

Akıllı telefonun kalbinde Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemcinin bulunması bekleniyor. X80 Pro ve X80’in ise Dimensity 9000 işlemciyle kullanıcıların karşısına çıkma ihtimali yüksek görünüyor.

Vivo X80 serisinin tanıtımı, bu haberin yazıldığı tarihten tam bir hafta sonra gerçekleştirilecek. Tanıtıma kadar X80 serisi için yeni resmi paylaşımlar gelmesi sürpriz olmayacaktır.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR