Uncharted filmi Netflix’te izleyicilerle buluşacak

Yapım süreci yılan hikayesine dönen ve uzun bir bekleyişin ardından 2022’nin başlarında vizyona giren Uncharted filmi, eleştirmenlerden ve izleyicilerden farklı reaksiyonlar almıştı.  Başrollerinde Tom Holland ve Mark Wahlberg’in olduğu film, yakında daha fazla izleyiciyle buluşacak. Uncharted Netflix katalogunda yerini almaya hazırlanıyor.

Şubat ayında dünya genelinde vizyona giren filmin küresel gişe hasılatı 400 milyon doları geçti. Mayıs ayı itibarıyla dijital platformlarda ve DVD olarak satışa sunulan film için sıra şimdi de çevrimiçi içerik platformlarına geldi.

Naughty Dog’un popüler video oyun serisinden uyarlanan filmde hazine avcısı Nathan “Nate” Drake’in dünyanın gizemlerinin peşinden koşarken yaşadığı maceralar anlatılıyor. Filmde Drake’i aynı zamanda son Örümcek Adam olarak tanıdığımız Tom Holland canlandırıyor.

Mark Wahlberg ise Victor “Sully” Sullivan rolüyle karşımıza çıkıyor. Eski bir kaşif olan Sully, Nate’e akıl hocalığı yapıyor. Kayıp bir hazine araya ikili, acımasız bir hazine avcısı ve onun paralı askerlerine karşı mücadele ediyor.

Uncharted Netflix katalogunda 15 Temmuz itibarıyla yerini alacak. Ancak ilk etapta bu tarihin sadece ABD için geçerli olduğunu belirtmek gerekiyor. Önümüzdeki dönemde filmin diğer ülkelerde Netflix katalogunda yerini alması konusunda daha net bilgiler paylaşılacaktır.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun