Turkcell T serisinin yeni modeli mayıs ayında geliyor

turkcell t70

Vestel Venus V3 5020‘nin tanıtımında Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ilgi çekici açıklamalarda da bulundu. Venus V3 5020 gibi Vestel işbirliğiyle geliştirilen özelleştirilmiş Android telefonun yanı sıra T serisi cihazların da geleceğini belirten Terzioğlu, yeni T serisi üyesinin mayıs ayında geleceğini kaydetti.

Turkcell T70 olarak adlandırılması beklenen yeni Android telefon için epey iddialı özelliklerin geleceği konuşuluyor. Bunun yanı sıra 4.5G desteği bu telefonun en önemli unsurları arasında yer alacaktır. Genel müdür Turkcell 4.5G aboneleri arasında önde gelen şehirleri de sıraladı. Tahmin edildiği gibi ilk 10 şehir İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya gibi büyükşehirler olarak sıralanıyor.

Terzioğlu, Turkcell’in sadece kendi abonelerine değil, diğer operatörlerin abonelerine ve hatta yurt dışında başka servis sağlayıcılarının abonelerine hizmet veren bir şirket olduğunu belirtti. Buna örnek olarak anında mesajlaşma servisi BiP’i gösterdi. Bunun yanı sıra Turkcell TV+’ın da Turkcell aboneleri dışında önemli bir kullanıcı kitlesine hizmet verdiğini vurguladı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Mayıs 2021 takvimi: İlkbahar film ve dizi şöleniyle kapanıyor

Netflix ilkbaharı dizi ve film şöleniyle kapatıyor. Netflix Mayıs 2021 takvimi içinde birbirinden dikkat çekici orijinal diziler, filmler ve lisanslı içerikler bulunuyor. İzleyicileri süper kahramanların...