Teknoloji

Turkcell Pasaj ile e-ticaret arenasına daha iddialı bir giriş yapıyor

turkcell pasaj
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Turkcell, tüketici elektroniği alanında hızla büyüyen e-ticaret pazarında yerini alıyor. Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir tedarikçileriyle iş birliği yaptığını belirten operatör, Turkcell Pasaj adını taşıyan Türkiye’nin ilk elektronik pazar yeri platformunu açtı.

Turkcell Pasaj telefondan süpürgeye, hobi ürünlerinden bilgisayara kadar binlerce ürünün satışını yapıyor. Kullanıcılara hızlı teslimat ile esnek ödeme seçenekleri sunulurken kolay iptal ve iade hakkının bulunduğu da belirtiliyor. Turkcell Pasaj’da, hem dünyaca ünlü elektronik markalarının hem de Türkiye’nin önde gelen tedarikçilerinin ürünleri bulunuyor. Yapay zekâ altyapısıyla müşteriye özel kişiselleştirilmiş teklifler de sunuluyor.

Turkcell Pasaj’ın tamamen Turkcell mühendisleri tarafından geliştirilerek hizmete sunulduğunun altı çiziliyor. Dijital Operatör ve Turkcell web sitesi üzerinden ulaşılabilen Pasaj’da akıllı telefon, yeni nesil teknolojiler, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, oyun bilgisayarları, sporcu ürünleri, müzik ve hobi ürünleri olmak üzere binlerce çeşit elektronik ürün Turkcell güvencesiyle sunuluyor.

Turkcell Pasaj 80 milyona açık bir elektronik pazar yeri

Tüm operatör müşterilerinin de yararlanabileceği Turkcell Pasaj’da herkese uygun indirim seçenekleri sunuluyor. Müşteriler yakın zamanda bu platform üzerinden satın aldıkları ürünleri Türkiye genelindeki 1300 Turkcell mağazasından da teslim alabilecekler. Bu sayede gerçek bir online/offline alışveriş deneyimi bir arada sunulacak.

Turkcell Pasaj’da alışveriş yapanlara bulundukları illere göre aynı gün ya da 24 saat içerisinde teslimat seçeneği de sağlanıyor. Platformdaki tüm ürünlerde ortalama kargoya verilme süresi ise 1 iş günü olarak veriliyor. Buna ek olarak satın alınan ürünlerin tamamı yüzde 100 doğa dostu ve kartondan üretilen geri dönüşümlü kutularda teslim ediliyor.

Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, pandemi döneminde müşterilerinin alışveriş için online kanallara daha fazla yöneldiğini belirtti. Özdal, “Pandemi sürecinde online alışverişte yaşanan yükselişle birlikte kullanıcılarda ortaya çıkan güven ihtiyacını gördük ve bu alandaki varlığımızı Turkcell Pasaj’la bir üst seviyeye çıkarttık.” dedi.

Turkcell’in Türkiye’nin en güvenilir markalarından birisi olduğunun altını çizen Özdal, “Günümüzde online alışverişte en önemli sorun taklit, sahte ya da garantisiz ürün sorunu. Müşterilerimiz internet üzerinden alışveriş yaparken güvenecekleri bir platforma ve kaliteli ürünlere ihtiyaç duyuyor. Satılan ürünün kalitesi ve geniş ürün yelpazesinin yanı sıra satıcının güvenilirliği de en fazla dikkat edilen konu. Turkcell Pasaj’ı müşterilerimizin güvenle alışveriş yapmalarına imkan tanımak için kurduk. Turkcell Pasaj’ı tercih eden müşterilerimiz bundan böyle Türkiye’nin alanında en büyük elektronik tedarikçilerince sunulan binlerce ürüne Turkcell güvencesiyle hızla ve kolayca ulaşabilecek. Turkcell Pasaj, satış sonrası hizmetiyle de benzerleriyle arasında fark yaratacak bir platform olacak.” diye konuştu.

İLGİLİ HABERLER