TeknolojiUlaşım

Togg AI Kamera uygulamasını CES 2024’te duyurdu

togg ai kamera

En yeni modeli T10F‘i tanıtan Togg AI Kamera adını taşıyan yeni uygulamasının duyurusunu da teknolojideki en son yeniliklerin ve ilklerin buluşma noktası olan CES’te yaptı. AI Kamera, kullanıcıların yaşam yolculuklarının her anını kaydetmelerine, düzenlemelerine, paylaşmalarına, saklamalarına ve böylece ölümsüz anılar biriktirmelerine olanak tanıyor.

Bu uygulama ile en yeni görüntü işleme teknolojilerine, görüntü yönetimi sistemlerine, yapay zekâ tabanlı filtrelere ve fotoğraf düzenleme araçlarına doğrudan erişen kullanıcıların içlerindeki sanatçı da ortaya çıkıyor.

Dikiz aynasının hemen üzerinde yer alan AI Kamera’nın geniş lensinin konumu, tüm yolcuların her kareye dahil olmasını mümkün kılıyor. Bu inovasyon sayesinde sahne tanıma, otomatik ışık düzeltme, yüz ve gülümseme algılama, nesne izleme ve otomatik odaklama dahil olmak üzere 19 farklı yapay zekâ algoritması kullanılarak en basit görüntüler bile etkileyici görsellere dönüşebiliyor. 

togg ai kamera

Yalnızca tek bir tıkla çok sayıda yapay zekâ filtresi uygulanarak uzay, kedi temalı ‘patiler’ veya gelecek fantezisi gibi yeni dünyalara erişilebiliyor, epik maceralardan sahneler tekrar tekrar yaşanabiliyor. 

Togg AI Kamera yakında TruStore’da yerini alacak

Togg AI Kamera uygulamasına yakında TruStore üzerinden erişebilecek kullanıcılar, görüntüleri çektikten sonra görselleri sosyal medyada arkadaşlarıyla paylaşmadan önce düzenleyebilecek, hatta yolculuk sırasında görsel galerilerini ‘sergi moduna’ alarak herkesi eğlenceye dahil edebilecek. 

İLGİLİ HABERLER