Teknoloji

Tecno Pova Neo satın alanlara akıllı saatte indirim var

tecno pova neo watch

Tecno Mobile, özellikle gençlerin ilgi gösterdiği belirtilen Tecno Pova Neo 64 GB modeli için bir kampanya hazırladı. Bu bağlamda akıllı telefon modelini 27-30 Ekim tarihleri arasında Teknosa mağazalarından satın alanlara Tecno Watch 1 akıllı saati indirimli olarak sunuluyor. KDV dahil 4499 TL’lik fiyata sahip olan Tecno Pova Neo’yu satın alan müşteriler, KDV dahil 999 TL fiyatı olan şık ve kullanışlı akıllı saate sadece 299TL’den sahip olacak. 

Tecno Pova Neo, 64 GB’lık dahili hafızası, 18W Hızlı Şarjı, 6.82” HD+ nokta çentikli ekran ve çok sayıda etkileyici özelliğiyle dikkat çekiyor. 6000 mAh güçlü bir pile sahip olan cihaz, uzun dayanma gücü ile 17 saate kadar oyun oynama, 24 saat kesintisiz müzik çalma, 20 saat video izleme ve 40 saate kadar konuşma olanağı tanıyor. Gençler günlük hayattaki yüksek performansı ile Tecno Pova Neo’u çok beğeniyor.

240×240 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olan Tecno Watch 1 ise, 1 haftaya kadar kullanım ömrü sunan güçlü pili, bluetooth V5.0 bağlantı seçeneği, anında bağlantı sunması ve benzeri birçok özelliği ile ön plana çıkıyor. Yüksek hassasiyete sahip sıcaklık sensörü ve yapay zeka algoritmalarıyla Tecno Watch 1, vücudunuzun ne kadar sıcak olduğunu gerçek zamanlı ölçerek, vücut sıcaklığınız 37,5 derecenin üzerine çıktığında sizi anında uyarıyor. Bununla da kalmayıp, mıknatıslı şarj yöntemi, enerji tasarruflu yapısı ve yüksek hassasiyetteki kalp atış hızı sensörüyle kalp ritminizdeki değişiklikleri rahat biçimde takip etmenize olanak tanıyor. Üstelik sadece kalp ritminizi değil, kan basıncı ve kandaki oksijen değerinizi de bu saatle ölçmenizi mümkün kılıyor.

Uyku alışkanlıkları konusunda zorlanıyor ve bu konuya bir çözüm arıyorsanız Tecno Watch 1’in kolunuzda olması yeterli oluyor. Tecno Watch 1 akıllı saatin özelliklerinden biri de uyku sürenizi ve durumunuzu otomatik olarak ayarlayarak uyku takibi yapabilmesi. Tüm bunların yanı sıra Tecno Watch 1, harika bir hatırlatıcı olarak dikkat çekiyor. Nitekim arama hatırlatıcısı ve mesaj bildirimini Tecno Pova Neo telefonuna senkronize ederek her birinden anında haberdar olmayı sağlıyor.

Tecno Pova Neo 64 GB ve Tecno Watch 1 akıllı saate birlikte sahip olmak ve tüm özeliklerinden indirimli olarak faydalanmak için Teknosa mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER