Eğlence

Tales of Kenzera: ZAU için yeni ve ücretsiz bir demo sürümü geliyor

tales of kenzera: zau

EA Originals ve Surgent Studios yayınladıkları bir blog yazısıyla destansı aksiyon-macera platform oyunu Tales of Kenzera: ZAU için yepyeni ve ücretsiz bir demo sürümü duyurdu. Şu anda PC için Steam üzerinden kullanıma sunulan demo, oyuna lansmandan bu yana eklenen tüm yaşam kalitesi iyileştirmelerini ve düzeltmelerini içeriyor. Ayrıca, oyunun yepyeni bir deneme sürümü 13 Haziran’da PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için yayınlanacak.

Tales of Kenzera: ZAU’nun demo/deneme sürümü oyunculara oyunun ilk anlarına bir göz atma imkanı sunarak, hızlı ve tempolu dövüş mekaniklerine ve duygusal hikayenin ortaya çıkmaya başlamasına ilk bakışı sunuyor. Demoda Roho ya Rungu ve Roho ya Mtupaji gibi yağmacı düşmanları alt etmeniz ve kurnaz Tokoloshe’ye karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

Ayrıca, oyunun tam sürümünü satın alan oyuncular oyuna kaldıkları yerden devam edebilecek ve ilerlemelerini demo/deneme sürümünden aktarabilecekler. Oyuncular sınırlı süreliğine Zau’nun Tales of Kenzera: ZAU’daki duygusal yolculuğunu yüzde 25 indirimle aşağıdaki tarihlerde tecrübe edebilecekler:

  • Epic Store: 18 Haziran 2024’e kadar
  • Xbox Series X|S: 18 Haziran 2024’e kadar
  • PlayStation 5: 19 Haziran 2024’e kadar
  • Steam ve EA uygulaması: 13 Haziran’dan 11 Temmuz 2024’e kadar

Surgent Studios kurucusu ve BAFTA adayı aktör Abubakar Salim de kısa bir süre önce video oyunlarında daha fazla çeşitliliği savunan ve video oyunlarını farklı kültürlerin ve hikayelerin ifade edilmesi ve keşfedilmesi için bir araç olarak niteleyen, samimi bir mesaj paylaştı.

İlk Tales of Kenzera: ZAU yaması kısa süre önce çıkmıştı

İlk Tales of Kenzera: ZAU yama güncellemesi olan Yama 1.1 yakın zamanda çıktı ve oynanış geliştirmeleri, hata düzeltmeleri, dövüş dengelemesi ve daha fazlasını içeriyor

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER