Eğlence

Spotify HiFi için süresiz erteleme

spotify hifi

Spotify, HiFi abonelik planı çıkaracağını geçtiğimiz yılın şubat ayında açıklamıştı. Şirket planın 2021’in sonu itibarıyla bazı ülkelerde kullanıma sunulacağını da duyurmuştu. Ancak işaret edilen tarih geçmesine rağmen, Spotify’ın HiFi planı kullanıma sunulmuş değil.

Spotify’dan gelen son açıklamalar, pek sevindirici türden değil. Spotify Community sitesinde paylaşılan en yeni güncelleme, plan konusunda şu an için paylaşılacak pek fazla detayın olmadığını gösteriyor. Şirket, HiFi planının ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda şimdilik bir şey paylaşmanın mümkün olmadığını belirtti.

Spotify’dan konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadeler yer alıyor: “HiFi kalitesinde sesin sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Biz de aynısını hissediyoruz ve gelecekte Premium kullanıcılarımıza HiFi deneyimi sunacağımız için heyecanlıyız. Ancak şu an için planın çıkışı konusunda sizinle paylaşabileceğimiz bir detay yok. Tabii ki gelişmeler konusunda sizi buradan bilgilendirmemiz gerekiyor.”

HiFi özelliğini şubat ayında duyuran Spotify, bu planın Premium abonelerine bir ek ücret karşılığında 2021 bitmeden sunulacağını açıklamıştı. Bu hedefini gerçekleştiremeyen şirket, yeni bir tarih verme konusunda temkinli yaklaşıyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER