Sony Walkman WS413 ile suda müzik keyfi yaşayabilirsiniz

google news abone ol

Sony-Walkman-Water-060116

Yeni Sony Walkman WS413, hepsi bir arada tasarım ve kolay bağlanabilirlik özelliği ile kaliteli sese dilediğiniz yer ve zamanda erişmenize imkân veriyor. Yeni, deniz suyu ve toza dayanıklı tasarımıyla farklı sporları yaparken kullanılabiliyor, ?Ortam Sesleri’ modu ile iyileştirilmiş kullanıcı deneyimi sunuyor.

Deniz suyu ve toza dayanıklı yeni tasarım, çok çeşitli koşullarda daha fazla aktivitenin keyfine varmanıza imkân veriyor; sabah havuzda yüzerken, akşam sahilde koşarken veya karlı bir dağda yürüyüş yaparken size eşlik ediyor. Kablosuz ve ergonomik tasarımı sayesinde kulak üzerine rahatlıkla ve mükemmel şekilde yerleştirildiğinden, Walkman’in en önemli anlarda kulağınızdan kayacağından endişelenmenize gerek kalmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Sony CES 2016’da neler tanıttı?

Sony WS413 giyilebilir Walkman artık deniz suyu ve toza dayanıklı olduğundan, kano kullanmak veya yüzmek gibi sevdiğiniz su sporlarının tadını çıkartırken sevdiğiniz şarkıları da dinleyebilirsiniz. Yeni tasarım, herhangi bir şekilde kısıtlanmanızı önlemek amacıyla hava direncini engelliyor. Bu özellik, yabancı maddelerin birikmesine direnen, korozyona karşı son derece dayanıklı bir dahili terminalin eklenmesi ile mümkün hale geldi. Ön kasanın yüzeyindeki paslanmaz kaplama Walkman’inizin hem içeriden hem de dışarıdan korunmasını güvence altına alıyor.

WS413 konfordan taviz vermeksizin suyun sızmasına karşı bir engel oluşturmak üzere ince bir filmle kaplı özel tasarımlı kulak içi kulaklıklar ile birlikte sunuluyor.

Ancak, WS413 Walkman’in keyfine varmak için sporla ilgilenmeniz gerekmiyor. Kum toleransı, plajda geçireceğiniz günler ve egzotik tatiller için de harika olması anlamına geliyor. Eşsiz sızdırmaz yapısı sıkıştırma oranlarını eşitleyerek Walkman’inizin çeşitli ortamlarda toz geçirmez özelliğini korumasını sağlıyor. Daha da geliştirilmiş olan desteklenen sıcaklık özelliği, Walkman’inizi -5°C ila 45°C arasındaki sıcaklıklarda tam potansiyeli ile kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Aynı zamanda, yeni “Ortam Sesleri” modu sayesinde, etrafınızdaki insan sesleri ve gürültülerden haberdar olmayı da seçebilirsiniz. Dahili mikrofonlar, etrafınızdaki ortam seslerini alarak cihazı kulağınızdan çıkartmak veya sesi kısmak zorunda kalmaksızın etrafınızdaki ortam ile temasınızı korumanıza imkân veriyor. Böylece motivasyonel müziğinizi durdurmak zorunda kalmaksızın, birlikte koştuğunuz kişi veya yoga eğitmeniniz ile iletişim kurabiliyorsunuz.

WS413 Walkman Türkiye’de Mart 2016’dan itibaren temin edilebilecek.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER