Sony Android TV ailesinin yeni üyelerinin adını yanlışlıkla sızdırdı

sony android tvSony Android TV ailesinin yeni üst sınıf üyelerinden bazılarını resmi duyuru öncesinde yanlışlıkla sızdırdı. Yeni modellerin yolunu bekleyen teknoloji meraklıları, bu modellerden bazılarının izlerine Sony’nin e-destek sayfasında rastladı.

İncelemesi devam eden küçük bir sorundan etkilenen Android TV modellerinin listesini açıklayan Sony, bu listede yanlışlıkla henüz duyurmadığı dört televizyonun model numarasına da yer verdi. XBR-55A9F, XBR-65A9F, XBR-65Z9F ve XBR-75Z9F model numaralı televizyonların adı daha sonra sayfadan kaldırılsa da, bu durum dikkatli gözlerin gerekenleri almasına engel olmadı.

2018, Sony’nin Bravia serisi televizyonları için oldukça hareketli geçiyor. Hem üst segment hem de giriş seviyesi için farklı seçenekler sunan şirket, son olarak AF8 OLED TV’yi piyasaya çıkarmıştı.

Sızan modellerden ikisi (XBR-55A8F ve XBR-65A8F) AF8 OLED TV’nin devamı niteliğini taşıyor. Bu yeni televizyonlarda da geçtiğimiz ocak ayında CES 2018’de tanıtılan X1 Ultimate işlemcisinin bulunması muhtemel görünüyor. Söz konusu işlemci, selefi X1 Extreme’in iki katı bir güç üretiyor.

Sony Android TV ailesinin yeni üyelerinin ne zaman tanıtılacağı konusunda şimdilik somut bir bilgi bulunmuyor. Ancak mevcut bilgiler, tanıtım tarihinin çok da uzak olmadığını gösteriyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...