Skyrim çıkışından 10 yıl sonra güncelleniyor

Bethesda Softworks, popüler oyunu Skyrim’in çıkışından 10 yıl sonra güncelleneceğini açıkladı. Güncelleme, oyunun çıkışının 10. yıl dönümü olan 11 Kasım tarihinden itibaren Skyrim Special Edition sahiplerine ücretsiz olarak dağıtılacak.

Sunulan yenilikler bununla da sınırlı kalmayacak. Bethesda Creation Club kapsamında sunulan üç özel içeriği Special Edition sahiplerine ücretsiz olarak dağıtacak. Bunlar arasında balığa gidebilme yeteneği de bulunuyor.

Bethesda 11 Kasım’da oyunun başka bir versiyonunu da yayınlayacak. Söz konusu versiyon “The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition” adını taşıyor. Bu versiyonda Special Edition’daki her şeyin yanı sıra üç adet ücretsiz Creation Club parçası ve 500’den fazla özel Creation Club içeriği bulunuyor. Bunlar arasında görevler ve silahlar da yer alıyor.

Special Edition’a sahip olanlar veya oyunu Xbox Game Pass üzerinde oynayanlar da bu versiyonu satın alabilecek. Ancak Bethesda’dan henüz bir fiyat bilgisi verilmiş değil.

Yeni nesil güncellemesiyle Skyrim üç tam konsol nesli görmüş olacak. Bethesda bir taraftan da oyunun VR versiyonu üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Surface Laptop Studio tanıtıldı; Microsoft’un yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayarı

Microsoft, bugün, güçlü dizüstü bilgisayarlarından oluşan Surface Book serisinin halefi olan Surface Laptop Studio'yu duyurdu. Microsoft, amiral gemisi dizüstü bilgisayarı için tamamen yeni bir...

Surface Pro 8 tanıtıldı: 13 inç 120 Hz ekran, Thunderbolt 4

Microsoft'un bugün düzenlediği etkinlikte tanıttığı ürünlerden birisi de Surface Pro 8 oldu. Şirket, Intel işlemcili seride 2014 çıkışlı Surface Pro 3'ten bu yana ilk...

Surface Duo 2 5G desteği ve daha büyük ekranlarla geliyor

Microsoft, yeni çift ekranlı telefonu Surface Duo 2 ile katlanabilir Android cihaz pazarında şansını bir kez daha deniyor. Duo 2 tasarım bakımından ilk modelden...