Teknoloji

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 için Türkiye’de yoğun ilgi var

Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Mobil hayat için yeni kullanım biçimlerine ve senaryolarına kapı açan katlanabilir cihazların popülaritesi son yıllarda hızla artıyor. Samsung, her gün adını daha fazla duyduğumuz katlanabilir akıllı telefonlara artan ilginin, bu kategorideki en son çıkardığı Galaxy Z Serisi’nin Türkiye’deki satışlarına da yansıdığına dikkat çekiyor.

Eylül ayında Türkiye’de resmen satışa sunulan Galaxy Z Serisi’nin en yeni üyeleri Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ün satışları, şirketin belirttiğine göre, gelen yoğun talep sayesinde katlanarak arttı. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de adeta yok sattığı belirtilen Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ü satın almak isteyen kullanıcılar için, tedariğin hızlandırılmasını sağlamak amacıyla yoğun şekilde çalışıldığı bilgisi paylaşıldı.

Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Azdemir, “Katlanabilir cihaz pazarı katlanarak büyüyor. Katlanabilir cihazların sunduğu benzersiz deneyimler sayesinde, kullanıcı tabanı hızla büyümeyi başardı. Samsung’un inovasyonları da katlanabilir cihaz fenomenini büyütmeye devam ediyor. Akıllı telefon dünyasında yeni bir dönemi başlatan katlanabilir cihazlarımız Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 ile birlikte sektöre öncülük eden inovasyonlarımızı kullanıcılara sunmaya devam ediyoruz. Bu telefonlarımızın katlanması, kullanıcıların özgürlüğünün de, kullanım olanaklarının da, kullanıcının telefonundan alacağı fayda ve performansın da katlanarak artmasını sağlıyor. Kullanıcılara şıklığın yanı sıra daha fazla özgürlük ve esneklik sunan yeni nesil Galaxy Z Flip3, Türkiye’de de yoğun ilgi gördü. Hızlıca daha fazla ürün tedarik etmek için çalışıyoruz, yeni ürünler en kısa sürede stoklarımıza gelecek. Kullanıcılarımıza göstermiş oldukları yoğun ilgi nedeniyle teşekkür ediyoruz.” dedi.

İLGİLİ HABERLER