Samsung Galaxy Watch 3 için yeni bir ipucu daha

Samsung’un Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2’yi 5 Ağustos’ta düzenleyeceği çevrimiçi etkinlikte tanıtması bekleniyor. Bu etkinlikte yeni akıllı telefonların yanı sıra yeni bir akıllı saat de görmek mümkün olabilir. Samsung Galaxy Watch 3, Tayland’ın telekomünikasyon sertifika kurumu NBTC’den onay aldı.

NBTC’nin veri tabanındaki ürün sayfası, Galaxy Watch 3’ün 41mm seçeneğine sahip olacağını gösteriyor. Akıllı telefonun 45mm versiyonu daha önce ABD Federal İletişim Komisyonu tarafından onaylanmıştı.

NBTC’nin veri tabanı; 41mm versiyonun, tıpkı 45mm versiyon gibi, LTE bağlantı desteğine sahip olacağını gösteriyor. Ancak bunun dışında saate dair başka bir bilgi bulunmuyor.

samsung galaxy watch 3 Daha önceki sertifikalar, akıllı saatin 45mm versiyonunun yerleşik GPS’e sahip olacağını ve 5 ATM’ye kadar suya dayanıklı olacağını göstermişti. Gorilla Glass DX camla kaplı saatin MIL-STD-810G dayanıklılık sertifikasına sahip olduğu da bilinenler arasında yer alıyor.

Önümüzdeki haftalarda Samsung Galaxy Watch 3 hakkında yeni detaylarla karşılaşmak şaşırtıcı olmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Oppo Enco Air kablosuz kulaklık Türkiye'de, işte özellikleri ve fiyatı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...