Samsung Galaxy A03s benchmark testinden geçti

Samsung Galaxy A03s geçtiğimiz hafta Bluetooth sertifikası almıştı. Akıllı telefon şimdi de Geekbench’in benchmark testinden geçti ve bu sayede telefonla ilgili yeni detayları görmek mümkün oldu.

Test sonucuna göre, Galaxy A03s’in kalbinde MediaTek’in Helio G35 işlemcisi bulunacak. Akıllı telefon kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkacak. Helio G35’e 4 GB RAM’in eşlik edeceği görülse de, telefon için farklı bellek kapasitesi seçeneklerinin sunulması muhtemel görünüyor.

Test sonucunda Galaxy A03s’le ilgili başka bir detay verilmiyor. Ancak daha önceki sızıntılarda telefonun 6.5 inç LCD ekran ve 5 megapiksel ön kamera taşıyacağı görülmüştü. Telefonun arkasında ise 13 megapiksel ana kameraya 2 megapiksel çözünürlüklü iki sensör eşlik edecek.

Samsung Galaxy A03s kenara entegre parmak izi tarayıcısıyla gelecek. 3.5 mm. kulaklık jakı ve USB-C girişinin varlığı da telefonun bilinen özellikleri arasında yer alıyor.

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...