Rock Band VR 23 Martta Oculus Rift için yayınlanacak

rock band vrRock Band VR, geçtiğimiz yılın ekim ayında Harmonix tarafından duyurulmuştu. Oyuna dair ilk bilgiler de o dönemde paylaşılmıştı. Popüler müzik oyununun sanal gerçeklik teknolojisiyle buluşan versiyonu, 23 Martta Oculus Rift sahipleriyle buluşacak.

Oyun şimdiden Amazon üzerinde ön siparişe çıkmış durumda. Ancak oyunu oynamak için gerekenler listesi oldukça uzun. Öncelikli olarak sanal gerçeklik uyumlu bir bilgisayara ve Oculus Rift sanal gerçeklik başlığına sahip olmak gerekiyor.

Bunlara ek olarak, Oculus Touch cihazları olmadan da oyunu oynamak mümkün olmuyor. Oculus Touch yurt dışında 199 dolar karşılığında satılıyor. Oculus Touch, özel aksesuarıyla Rock Band’in enstrümanlarına monte ediliyor.

Rock Band VR süperstarlık hissini daha derin biçimde yaşamayı vadediyor

Rock Band ve Guitar Hero gibi oyunlar, ilk yayınlandıkları zaman bile oyuncuların kendilerini gerçek bir müzisyen gibi hissetmesini sağlıyordu. Sanal gerçeklik teknolojisi, bu hissiyatı daha kuvvetli biçimde yaşamayı mümkün kılıyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...