Teknoloji

Redmi Pad kutu açma videosunda görüldü

redmi pad

Xiaomi’nin yeni tableti Redmi Pad henüz resmiyet kazanmasa da, sızıntılar sayesinde tablete dair pek çok detayı öğrenmek mümkün olmuştu. Bunlara bir yenisi daha eklendi. Tabletin kutu açma videosu Eufracio López 502 isimli İspanyolca yayın yapan YouTube kanalında yayınlandı.

Tabletin kutusundan tabletin yanı sıra USB kablosu ve 22.5W şarj adaptörü çıkıyor. Kenarlara bakıldığında tabletin toplamda dört hoparlörünün olduğu görülüyor. Kenarlara ikişer ikişer dağıtılan hoparlörler Dolby Atmos desteğine de sahip.

Videoda Redmi Pad’in 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip versiyonu görülüyor. Bu bileşenler MediaTek Helio G99 işlemciye eşlik ediyor. Tablette 10.61 inç büyüklüğünde 2000 x 1200 piksel çözünürlüklü 90 Hz IPS LCD ekran mevcut.

Hem arkada hem de önde 8 megapiksel çözünürlüklü kameralar mevcut. Ön kameranın 105 derecelik geniş bir görüş açısına sahip olduğunu belirtmek gerekiyor.

Tablete ihtiyaç duyduğu enerjiyi 8000 mAh kapasiteli pili veriyor. Bu pil 18W şarj desteğine sahip olsa da, kutudan yukarıda da belirttiğimiz gibi 22.5W bir şarj adaptörü çıkıyor.

Redmi Pad’in Avrupa’da 250 avronun altında bir fiyat karşılığında satılması bekleniyor. Tüm detayları öğrenmek içinse 4 Ekim‘e kadar sabretmek gerekiyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER