Redmi K50 serisinin tanıtım tarihi belli oldu

google news abone ol

Xiaomi başkan yardımcısı ve Redmi marka müdürü Lu Weibing, merakla beklenen K50 serisinin tanıtım tarihini açıkladı. Akıllı telefonlar 17 Mart’ta gözler önüne çıkacak.

Bir sızıntıya göre; serideki telefonlardan biri, muhtemelen K50 Pro Plus, Dimensity 9000 işlemci taşıyacak. Bu telefonun AnTuTu benchmark testinde 1.000.000 puan barajını aşmış olması da dikkat çekiyor.

Redmi K50 Gaming modeli daha önce gözler önüne çıkmıştı. Şimdi K50 serisinin daha “standart” üyeleriyle tanışmak mümkün olacak. K50 serisinin üyelerinin önce Çin’de satışa sunulması, daha sonra da global ölçekte kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

Serinin Dimensity 9000 işlemcili üyesi, AnTuTu’nun benchmark testinde 1.041.818 puan aldı. Bu puanın CPU, GPU, bellek ve kullanıcı arayüzü performansının toplamını yansıttığını ve etkileyici bir deneyim vadettiğini söylemek gerekiyor. Söz konusu cihazın K50 Pro adıyla resmiyet kazanması da ihtimaller arasında yer alıyor.

Redmi K50 serisinin üyeleriyle ilgili paylaşım ve sızıntıların etkinlik tarihine kadar devam etmesi bekleniyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR