Redmi K40 Gaming Edition için pil kapasitesi açıklaması

Redmi K40 Gaming Edition, 27 Nisan’da resmen gözler önüne çıkacak. Ancak resmi duyuruya kısa bir süre kalmasına rağmen, telefonla ilgili resmi paylaşımlara yenileri eklenmeye devam ediyor.

Bu paylaşımların en yenisi 5065 mAh kapasiteli pili gösteriyor. Pilin 67W kablolu hızlı şarj desteğine sahip olacağı da paylaşımdaki bilgiler arasında yer alıyor. Bu özellikler, Gaming Edition’ın Redmi K40 serisinin şarj bakımından en gelişmiş üyesi olacağını gösteriyor.

Redmi, ses ürünleri üreticisi JBL Audio ile yaptığı iş birliğini de duyurdu. Bu iş birliği çerçevesinde K40 Gaming Edition’da JBL tarafından ayarlanmış çift stereo hoparlör bulunacak. Telefonda yüksek çözünürlüklü ses ve Dolby Atmos desteğinin olduğu da bilinenler arasında yer alıyor.

redmi k40 gaming edition Redmi K40 Gaming Edition, 120 Hz OLED ekranla gelecek. Akıllı telefonun kalbinde MediaTek’in Dimensity 1200 işlemcisi bulunacak. Telefonda oyuncuların işini kolaylaştıracak omuz tetik tuşları da mevcut olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Galaxy S21 FE tanıtımı ağustostaki Unpacked etkinliğinden sonra olacak

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...