Realme V25’in tanıtım tarihi belli oldu

RMX3475 model numaralı Realme cihazı kısa süre önce Çin’in sertifika kurulu TENAA tarafından onaylanmıştı. Realme, söz konusu telefonun V25 ismiyle 3 Mart’ta resmiyet kazanacağını açıkladı. Tanıtım afişinde görülen telefonun TENAA kayıtlarındaki cihazla aynı olduğu anlaşılıyor. Etkinlik Çin’de yerel saatle 14:00’da başlayacak.

Afişte “Yasak Şehir” isimli Çin imparatorluluğu sarayından da bahsediliyor. Bu saray, 500 yıl boyunca Çin’in siyasi merkezi olmuştu. Realme’nin telefonun Yasak Şehir versiyonunu çıkarması muhtemel görünüyor.

TENAA kayıtlarına göre, akıllı telefon 6.58 inç büyüklüğünde Full HD+ TFT ekran bulunacak. Akıllı telefonun kalbinde orta segment 2.2 GHz sekiz çekirdekli bir işlemci yer alıyor. Pil kapasitesinin ise 4880 mAh olacağı belirtiliyor. Bellek seçenekleri 6, 8 ve 12 GB olarak sıralanırken; depolama alanı seçenekleri de 128 ve 256 GB olacak. Depolama alanı microSD kart desteğiyle genişletilebilecek.

Realme V25'in tanıtım tarihi belli olduRealme V25 üçlü bir arka kamera modülüyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Burada 64 megapiksel ana kameraya 2 megapiksel çözünürlüklü iki sensör eşlik edecek. Telefonun önünde ise 16 megapiksel kamera bulunacak.

 

 

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun