Realme V25 12 GB RAM ile resmiyet kazandı

Realme V25, Realme’nin ana vatanı Çin’de gözler önüne çıktı. Realme 9 Pro’nun Çin’de satılacak versiyonu şeklinde tanımlanabilecek olan telefon, bazı yönleriyle küresel versiyondan ayrılıyor. 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı seçenekleri bu ayırt edici özellikler arasında öne çıkıyor.

V25’i Realme 9 Pro’dan ayıran yönlerden birisi de kamera modülünde bulunuyor. 6.6 inç 120 Hz LCD ekran, 33W şarj desteğine sahip 5000 mAh pil ve 64 megapiksel ana kamera gibi özellikleri iki telefon paylaşıyor.

V25’te 8 megapiksel ultra geniş açılı kameranın yerini 2 megapiksel siyah-beyaz sensör alıyor. 2 megapiksel makro kamerada da bir değişiklik söz konusu değil. Bu telefon da kutusundan Realme UI 3.0 ile çıkacak.

realme v25Realme 9 Pro’nun havalı özelliklerinden birisi de, güneş ışığı altında renk değiştiren versiyonuydu. Söz konusu versiyon, V25 için sunulan seçenekler arasında da yer alıyor. Mavi renkli panel güneş ışığı altında 25 saniye durduktan sonra pembemsi bir kırmızıya dönüşüyor. 3 dakikanın ardından yine maviye geri dönülüyor.

Realme V25 Çin’de 1999 yuan (4473 TL) karşılığında satılacak. Telefonun ilk hızlı satış etkinliği 4 Mart’ta gerçekleştirilecek.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun