Realme Dizo ailesinin ilk ürünlerinin tanıtım tarihi belli oldu

Realme, Dizo adını verdiği Nesnelerin Yapay Zekâsı (AIoT) markasının duyurusunu geçtiğimiz ay yapmıştı. Şirket bu marka altında akıllı ev ürünlerini, aksesuarları, eğlence ürünlerini ve daha fazlasını kullanıcılarla buluşturacak. Dizo’nun ilk ürünleri ise 1 Temmuz’da kullanıcıların karşısına çıkacak.

Realme’den henüz Dizo ailesinin ilk ürünleri için somut bir ipucu gelmiş değil. Ancak Shopee Vietnam sitesinde Dizo GoPods, GoPods D kulaklıkları ve Dizo Watch akıllı saati görmek mümkün olmuştu. Bu ürünlerin Realme Buds Air 2, Buds Q2 ve Watch 2’nin küçük görsel değişikliklerden geçmiş versiyonları olduğunu belirtmekte fayda var.

Sızan bilgiler Realme’nin bir Bluetooth hoparlör ve robot süpürge çıkarmayı planladığını gösteriyor. Dizo markası altında standart cep telefonlarının sunulması da konuşulanlar arasında yer alıyor.

Realme tarafından yapılan müzik temalı paylaşımlar, ilk olarak müzik temalı Dizo ürünlerinin kullanıcıların karşısına çıkacağını gösteriyor. Diğer ürünler içinse biraz daha beklemek gerekeceğe benziyor.

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...