Teknoloji

Realme’nin yeni paylaşımı Realme 10’un siyah renk seçeneğini gösteriyor

realme 10

Realme 10, 9 Kasım’da resmen gözler önüne çıkacak. Sızan görseller bu telefonun en az üç renk seçeneğine sahip olacağını göstermişti. Realme daha önce telefonun renk seçeneklerinden birinin beyaz olacağını doğrulamıştı. Şirket şimdi de telefonun siyah renk seçeneğinin görüldüğü görseli paylaştı.

Akıllı telefonun siyah renk seçeneği Realme tarafından “Rush Black” olarak anılıyor. Paylaşılan görsel, telefonun sağ kenarında ses kontrol tuşlarının bulunduğu ve güç butonunun da bu tuşlara eşlik ettiğini gösteriyor. Telefonun güç butonuna parmak izi tarayıcısının da entegre edildiğini belirtmekte fayda var.

Realme tarafından yapılan bir diğer paylaşımda ise akıllı telefonun 7.95 mm kalınlığında olduğu ve tartıda 178 gram çektiği belirtiliyor. Şirketin paylaştığı görsellerde şimdiye kadar telefonun ön panelini görmek mümkün olmamıştı. Ancak Realme’nin YouTube kanalında yapılan ve telefonun tasarımı konusunda bilgiler veren paylaşımda telefonun delikli bir ekranla geleceği görülüyor. Bu videoyu hemen aşağıda izleyebilirsiniz.

Realme 10 Helio G99 işlemciyle gelecek

Realme daha önce de telefonun bazı özelliklerini doğrulamıştı. Akıllı telefonun kalbinde MediaTek’in Helio G99 işlemcinin bulunacağı biliniyor. Bu işlemciye 8 GB RAM ve 8 GB sanal RAM eşlik edecek. 90 Hz Super AMOLED ekran da telefonun doğrulanan özellikleri arasında yer alıyor.

Realme’nin başkan yardımcısı Madhav Sheth ise Realme 10’un 50 megapiksel ana kamera ve 16 megapiksel ön kamerayla geleceğini belirtmişti. Telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi ise 5000 mAh pil verecek. Bu pil 33W şarj desteğiyle gelecek.

İLGİLİ HABERLER