EğlenceUlaşım

PUBG Mobile’ın savaş alanları Bugatti’nin lüks ve süper otomobilleriyle renkleniyor

pubg mobile
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

iOS ve Android‘de oynanabilen PUBG Mobile, yüksek profilli iş birliklerine bir Bugatti ile bir yenisini daha ekledi. Dünyanın en lüks ve özel süper otomobillerinden Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse ve Bugatti La Voiture Noire, oyunun savaş alanlarında sürülebilecek.

Oyun severler 30 Nisan’a kadar, oyunun 2.5 güncellemesinin bir parçası olan Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse ve Bugatti La Voiture Noire’i kullanabilecek ve gizli renk temalarının yanı sıra Bugatti temalı bir süs ve paraşütün kilidini açabilecekler.

Veyron süper otomobil serisi Bugatti’yi otomotiv dünyasının zirvesine taşıdı ve serinin en son modeli olan Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse, kelimenin tam anlamıyla ‘hız’ anlamına gelen ismiyle, dünyanın en hızlı ve en güçlü üretim araçlarından biri oldu. Başlangıçta 2.2 milyon dolardan satılan, dünya çapında tükenmiş olan ve dünya rekoru kıran 408.84 km/s’lik araç oyuncuların beğenisine sunuldu.

PUBG Mobile türünün tek örneği bir deneyim vadediyor

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse’nin oyuna eklenmesi dışında, oyuncular türünün tek örneği Bugatti La Voiture Noire’ı sürmek için eşsiz bir fırsata da sahip olacaklar. Bugatti’nin 110. yıldönümünü kutlamak için tanıtılan ve Bugatti Type 57 SC Atlantic’e saygı için tek seferlik yapılan “La Voiture Noire”, Bugatti’nin kendi tarihine bir övgü niteliğinde ve Bugatti estetiğinin bir manifestosu olarak karşımıza çıkıyor. Sadece tek bir modeli bulunan bu ortaklık ile PUBG Mobile, oyuncularına türünün tek örneği olacak bir deneyim vadediyor.

Tencent Games PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, yeni iş birliğini şu ifadelerle değerlendirdi: “PUBG Mobile olarak oyunculara en inanılmaz deneyimleri yaşatmak için her zaman en önde gelen iş ortaklarını arıyoruz. Bugatti, 110 yılı aşkın süredir dünyanın en çok aranan, güçlü ve ikonik araçlarından bazılarını yarattı ve otomotiv tasarımı alanında liderliğini sürdürüyor. Bugatti’nin üst düzey ve son derece özel süper otomobillerini PUBG Mobile’a getirmekten ve oyuncuların savaş alanlarını yıkıp geçerken keyif almalarını sağlamaktan büyük heyecan duyuyoruz.”

İLGİLİ HABERLER