Pocket Premium kullanıcıları şimdi yazı tiplerini ve görünümü özelleştirebiliyor

Pocket Premium

Pocket iOS uygulamasının en son güncellemesi premium hesap sahiplerine bir güzellik yapıyor. Kalıcı kütüphanelerine erişim izni vermenin yanı sıra, Pocket’ı para ödeyerek kullanan kullanıcılar okuma deneyimlerini özelleştirmeye başlayabilecekler.

Pocket Premium üyeleri sayfa kenarlıklarını ve satır yüksekliğini istedikleri gibi ayarlayabilecekler. Bunun yanı sıra eklenen yedi yeni okuma fontu arasından istediklerini seçebilecekler. Örneğin Dyslexie adındaki font disleksi hastalarının daha kolay okumasını sağlıyor.

Pocket Premium fiyatı ne kadar?

Ayrıca Pocket Otomatik Karanlık Mod olarak adlandırılan, uygulamanın temasını çevredeki ışığa bağlı olarak değiştiren özelliği de paralı kullanıcılara sunuyor. Pocket Premium kullanıcılara ayda 4.99 dolar gibi, pek de ucuz olmayan bir fiyattan sunuluyor. Ancak bu yeni özelleştirme seçenekleri ve otomatik karanlık mod sayesinde şimdi premium aboneliğine yükseltme yapmak için daha fazla neden olsa gerek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rekabet Kurumu’ndan Google’a 296 milyon TL’lik para cezası

Google hakkında geçtiğimiz yıl başlatılan, arama ve turizm sorgularında kendini öne çıkarmakla suçlandığı soruşturmanın sonunda karar açıklandı. Rekabet Kurumu'nun açıkladığı karar doğrultusunda Google Reklamcılık...

Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III tanıtıldı; işte özellikleri

Sony 2021 model Android telefonları; Xperia 1 III ve Xperia 5 III'ün duyurusunu gerçekleştirdi. Şirket, bu iki telefonu yazın başlarında yurt dışında çıkarmayı planlıyor....