Oppo Reno 6 serisinin tanıtım tarihi için yeni iddia

Oppo, Reno ailesinin üyelerini altı aylık aralıklarla tanıtmayı adet hâline getirmiş durumda. Şirket bu geleneği Reno 6’yla da sürdürecek. İddialara göre, Oppo Reno 6 serisinin tanıtımı 22 Mayıs’ta Çin’de düzenlenecek etkinlikte gerçekleştirilecek. Şirketin bu etkinlikte başka akıllı ürünler tanıtabileceği de söyleniyor.

Oppo’nun bu etkinliği Zheijang isimli Çin televizyonuyla gerçekleştireceği belirtiliyor. Etkinliğin odak noktasında akıllı televizyonların ve Zheijang’la yapılan entegrasyonun olacağı söyleniyor. Oppo’nun bu etkinlikte Reno 6’yı tamamen tanıtmasa bile ilk bilgileri paylaşması bekleniyor.

Reno 6 Pro’nun kalbinde MediaTek Dimensity 1200 işlemcinin bulunacağı söyleniyor. 6.55 inç OLED ekran, 32 megapiksel ön kamera ve 64 megapiksel ana arka kamera telefonun özellikleri arasında sayılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple AirTag için Bul uygulamasında keşfedilen sürpriz yumurta

Oppo Reno 6 Pro, özellikleri itibarıyla Reno 5 Pro’ya benzer özelliklere sahip olacağa benziyor. Dimensity 1200 işlemci ve 65W hızlı şarj desteğine sahip 4500 mAh kapasiteli pil de telefonun özellikleri arasında sayılıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...