Oppo’dan Reno 6 için ünlülerin evcil hayvanları ile dikkat çekici tanıtım projesi

google news abone ol

Oppo, “sıra dışı” olarak nitelendirdiği bir tanıtım projesini hayata geçirdi. Oppoyla Bile Çekilemedi” olarak adlandırılan projede; Umut Eker, Didem Soydan, Alican Aytekin, Merve Oflaz, Fester Abdü ve Ezgi Lejon gibi ünlü isimlerin evcil hayvanları Oppo Reno 6nın 64 MPlik kamerasının karşına geçti.

Projede; ünlü fotoğrafçı Sefa Yamak, patili dostlarımızın farklı sebeplerle kameraya bakmadığı birbirinden eğlenceli pozlarını yakaladı. Portre fotoğraf çekme özelliğiyle fark yarattığına dikkat çekilen Oppo Reno 6 ile özellikle ‘çekilemeyenbirbirinden eğlenceli fotoğraflar ilk olarak 20-21 Şubat tarihlerinde Kanyon AVMde sergilendi. 26-27 Şubat tarihlerinde Akasya AVMde de sergilenecek renkli fotoğraf sergisi, ayrıca İstanbulda açık hava reklam panolarında da yer alacak.

Ünlü isimlerin en az kendileri kadar ünlü evcil hayvanları; Pamo, Kızım, Köpük, Şehsuvar, Boby ve Ritanın kameraya asla bakmadığı ve bazen de kadrajdan çıktığı bu sıra dışı sergiyi ziyaret etmek isteyen sanatseverler, Kanyon ve Akasya alışveriş merkezlerinin yanı sıra Oppo Türkiye ve ünlü isimlerin sosyal medya hesaplarından sergiyi ziyaret edebilecekler.

Mart ayında eğlenceli bir yarışma ile devam edecek projede; tüm hayvanseverlerden #YineÇekilemedi etiketiyle sosyal medyadan evcil hayvanlarının fotoğraflarını paylaşmaları istenecek. Oppo Türkiye, #YineÇekilemedi etiketiyle yapılacak her paylaşım için 1 kilogram mama bağışı yapacak. Hayvanseverleri hedef alan bu proje sayesinde böylece sevimli dostlarımızın da karnı doyacak.

#YineÇekilemedi etiketiyle paylaşılan fotoğraflar ise daha sonra jürinin beğenisine sunulacak. En iyi “çekilemedi” pozlarının sahipleri Sefa Yamak’ın stüdyosuna davet edilerek, Oppo Reno 6 ile portreleri çekilecek ve çekilen porteler sosyal medya hesaplarından sergilenecek. Proje kapsamında ayrıca köpek eğitmeni Ezgi Lejon, doğru evcil hayvan portre çekimi için püf noktalarını hayvanseverler ile paylaşacak.

“Oppo’yla bile Çekilemedi” projesinde yer alan ünlü isimler ve evcil hayvanları:

  • Umut Eker- Pamo
  • Didem Soydan- Köpük
  • Merve Oflaz- Kızım
  • Alican Aytekin – Badem ve Rita
  • Fester Abdü- Şehsuvar
  • Ezgi Lejon- Boby

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR