Teknoloji

Oppo Reno 4 serisi Türkiye’ye ne zaman gelecek diye merak edenler için iyi haber

Oppo Reno 4 serisi Türkiye'ye ne zaman gelecek diye merak edenler için iyi haber

Oppo Reno serisiyle özellikle orta ve orta üst segmentte rekabetçi ürünler ortaya koyuyor. Yaza girilirken Çin’de yeni Oppo Reno 4 serisinin üyelerinin tanıtımı gerçekleştirilmişti. Oppo Reno 4 serisi Türkiye’ye ne zaman gelecek sorusunun cevabı nihayet verildi. Aslında Oppo Reno serisinin yeni üyeleri, geçen yılki takvime uygun şekilde ülkemize geliyor.

Oppo yayınladığı açıklamada, Reno Serisi’ndeki akıllı telefon modellerini üretirken tüketicilerinin isteklerini dinlediğini ve kendisini onların yerine koyarak hareket ettiğini vurguluyor. Şirketin belirttiğine göre, Reno 4 Serisi’nde de bütün ayrıntılar kullanıcıların çeşitli beğenilerine hitap edecek şekilde dikkatle ölçümlendi. Oppo’nun çıtayı biraz daha yükselttiği Reno 4 Serisi Türkiye’de, kusursuz cep telefonu deneyimi yaşamak isteyenlerin gözdesi olacak.

Oppo Reno 4 serisi üç modelle birlikte gelecek

Endüstriyel tasarımın sınırlarını zorlayan Reno 4 Serisi ilk kez portföyünü genişleterek Oppo Reno 4 Pro, Reno 4 ve Reno 4 Lite olmak üzere üç farklı modelle kullanıcılara sunulacak. Bilinen tüm ortak özelliklere sahip olan bu üç üründen her biri aynı zamanda kendi avantajlarını da sunacak. Kolay bir kullanıcı deneyimi sunan bir cep telefonu arıyorsanız, 90 Hz yenileme hızına sahip, sınırsız ekranıyla Reno 4 Pro, görsel duyularınızı ve dokunsal algınızı heyecanlandıracak. 65W SuperVOOC 2.0 hızlı teknolojisiyle birlikte gelen Reno 4 Pro’yu sadece 36 dakikada yüzde 100 şarj edebilecek, 5 dakikalık şarjla YouTube’da 4 saate kadar video izleyebileceksiniz.

Oppo Reno 4 serisi Türkiye'ye ne zaman gelecek diye merak edenler için iyi haber
Oppo Reno 4 Pro

Reno 4 Serisi’nde, portre fotoğrafçılığınızı ve video çekimlerinizi bir üst düzeye çıkartan bir dizi yaratıcı kamera özelliği bulunuyor. Yenilikçi kamera özellikleri sayesinde Reno 4 Serisi tek çekimde bile herkesin ‘canlı gibi’ fotoğraf çekmesini mümkün kılıyor.

Portföye yeni katılan Reno 4 Lite modeli sosyal medyada fark yaratmak isteyenler için mükemmel bir portre telefonu olarak dikkat çekiyor. Modelin yenilikçi görüntüleme teknolojisiyle sizi kameranın önünde canlandıran yaratıcı portreleri kolayca çekebileceksiniz.

Oppo Reno 4 serisi Türkiye'ye ne zaman gelecek diye merak edenler için iyi haber

Oppo Reno 4 serisi Türkiye’ye ne zaman gelecek?

Oppo Reno 4 Serisi ekim ayı içerisinde Türkiye pazarında raflardaki yerini alacak. Fiyat bilgileri de o zaman netlik kazanacaktır.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER