Oppo Band için Türkiye satış fiyatı belli oldu

Oppo geçen yıl Oppo Watch modeliyle birlikte Türkiye’de ilk giyilebilir ürününü piyasaya sunmuştu. Şimdi bunu Oppo Band adlı yeni bir ürün daha izleyecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz hafta Türkiye’de satışa çıkan Reno 5 ve Reno 5 Lite modelleriyle birlikte bu giyilebilir ürün de Oppo Türkiye web sitesindeki yerini aldı. Akıllı bileklik türündeki bu ürünün satışları henüz başlamasa da, Turkcell’in online mağazası Pasaj üzerinde listelenmeye başladı. Böylelikle Oppo Band Türkiye fiyatı ortaya çıkmış oldu.

LOG’un haberine göre, Oppo Band için 349 TL’lik fiyat belirlendi. Bu fiyat akıllı bilekliğin normal versiyonu için veriliyor. Bilekliğin 28 dolarlık yurt dışı fiyatı varken, daha şık görünüme sahip metal çerçeveli versiyonu da 35 dolarlık bir fiyat etiketi barındırıyor.

oppo band

Oppo Band özellikleri

Oppo Band 1.1 inç, dikdörtgen biçimli AMOLED ekranla geliyor. Su geçirmeyen gövdeye sahip olan bu bileklikle uyku ve aktivite takibi yapılabiliyor. Birçok spor dalı için özel takip modları bulunuyor. Bununla birlikte sürekli kalp hızı ölçümü ve kanda oksijen düzeyi ölçümü de yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Oppo Watch 2'nin sızan fotoğrafları bazı özellikleri gösteriyor

Oppo Band’in pili toplamda 12 günlük bir kullanım ömrü sunuyor. Ayrıca 1.5 saatte tamamen şarj edilebiliyor. Dahili NFC bağlantısı, desteklenen yerlerde temassız ödeme işlemlerine de olanak sağlıyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...