Oppo Band için Türkiye satış fiyatı belli oldu

Oppo geçen yıl Oppo Watch modeliyle birlikte Türkiye’de ilk giyilebilir ürününü piyasaya sunmuştu. Şimdi bunu Oppo Band adlı yeni bir ürün daha izleyecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz hafta Türkiye’de satışa çıkan Reno 5 ve Reno 5 Lite modelleriyle birlikte bu giyilebilir ürün de Oppo Türkiye web sitesindeki yerini aldı. Akıllı bileklik türündeki bu ürünün satışları henüz başlamasa da, Turkcell’in online mağazası Pasaj üzerinde listelenmeye başladı. Böylelikle Oppo Band Türkiye fiyatı ortaya çıkmış oldu.

LOG’un haberine göre, Oppo Band için 349 TL’lik fiyat belirlendi. Bu fiyat akıllı bilekliğin normal versiyonu için veriliyor. Bilekliğin 28 dolarlık yurt dışı fiyatı varken, daha şık görünüme sahip metal çerçeveli versiyonu da 35 dolarlık bir fiyat etiketi barındırıyor.

oppo band

Oppo Band özellikleri

Oppo Band 1.1 inç, dikdörtgen biçimli AMOLED ekranla geliyor. Su geçirmeyen gövdeye sahip olan bu bileklikle uyku ve aktivite takibi yapılabiliyor. Birçok spor dalı için özel takip modları bulunuyor. Bununla birlikte sürekli kalp hızı ölçümü ve kanda oksijen düzeyi ölçümü de yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Sony PS5 ekran görüntüleri için yeni paylaşım yöntemini test ediyor

Oppo Band’in pili toplamda 12 günlük bir kullanım ömrü sunuyor. Ayrıca 1.5 saatte tamamen şarj edilebiliyor. Dahili NFC bağlantısı, desteklenen yerlerde temassız ödeme işlemlerine de olanak sağlıyor.

Disney 2022’de izleyicilerle buluşacak Marvel filmlerinin gösterim tarihlerini değiştirdi

Disney, Marvel Sinematik Evreni'nden yapımların da aralarında bulunduğu çok sayıda filminin gösterime gireceği tarihi değiştirdi. Variety'nin haberine göre; söz konusu değişiklikler filmlerin yapım sürecinde...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun