OnePlus Buds Z2 kablosuz kulaklığın özellikleri netleşiyor

OnePlus Buds Z2 kablosuz kulaklık 13 Ekim’de gözler önüne çıkacak. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip kulaklık, 40 dB’e kadar sesi indirebilecek. Tanıtıma kısa bir süre kalmışken, OnePlus’ın Buds Z2 ile ilgili paylaşımları da devam ediyor.

Orijinal Buds Z’de 103 milisaniye olan gecikme süresi, Buds Z2’de 94 milisaniyeye iniyor. Bluetooth 5.2 desteğine sahip kulaklığın her topuzunda üç adet mikrofon bulunuyor. Böylelikle gürültü engelleme sağlanıyor.

Buds Z2’de 11 mm.’lik sürücüler bulunuyor. İlk nesilde 20 saat olan pil ömrü, Buds Z2’de 38 saate çıkıyor. Buds Z2’de orijinal Buds Z’den farklı olarak şeffaf mod da mevcut. Böylelikle dışarıdan gelen sesleri de duymak mümkün olacak.

OnePlus Buds Z2 kablosuz kulaklığın özellikleri netleşiyorOnePlus Buds Z2 için siyah ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneği sunulacak. Kablosuz kulaklığın fiyatı konusunda ise bilgi verilmiş değil. Buds Z2 resmi duyurunun ardından Çin’de hemen ön satışa çıkacak. Kulaklık 19 EKim’de de raflardaki yerini alacak.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun