OnePlus 9 serisi Leica kameralarla gelebilir

OnePlus, akıllı telefonlarının kameraları için Huawei’nin yolundan gidecek gibi görünüyor. Yeni bir iddiaya göre; Çinli üretici kamera konusunda Leica ile iş birliği yapacak. Bu iş birliğinin OnePlus 9 serisiyle hayata geçmesi muhtemel görünüyor.

Bu iddiayı @Rodent950 rumuzlu Twitter kullanıcısı gündeme getirdi. Söz konusu paylaşımda bazı telefon üreticileri ve iş birliği yaptıkları optik şirketleri gösteriliyor. Huawei ve OnePlus’ın karşısında Leica, Nokia ve Vivo’nun karşısında ise Zeiss ismi görülüyor. Zeiss ve Vivo arasındaki iş birliği kısa süre önce resmiyet kazanmıştı.

Huawei ve Leica iş birliği, muhteşem akıllı telefon kameralarının ortaya çıkmasını sağlamıştı. Eğer iddialar doğruysa, OnePlus da neredeyse ilk günden bu yana arkada olduğu bir alanda önemli bir gelişim imkanı yakalayacak. OnePlus ve Leica arasındaki olası ortaklığın Huawei ve Leica’nın ilişkisini nasıl etkileyeceği ise en önemli merak konusu olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google iOS için Android'e Geç uygulaması hazırlıyor

Leica ve OnePlus iş birliğinin ilk halkası olması beklenen OnePlus 9 için henüz resmi bir işaret gelmiş değil. Ancak daha önce çıkan haberlerde serinin mart ayı içinde tanıtılabileceği belirtilmişti.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...