Olimpiyatlar için Google’dan özel doodle ve mobil oyun

2016 Olimpiyat Oyunları bugün Brezilya’nın Rio de Janeiro şehrinde başlıyor. Google, bu önemli spor olayını kutlamak için Olimpiyatlar’a özel bir Doodle logosu hazırladı. Aynı zamanda akıllı telefonunda Google uygulamasını açanlar da Olimpiyatlar şerefine hazırlanmış küçük bir oyunu oynama fırsatı bulacaklar.

Google’ın hazırladığı Doodle’da meyvelerin başrolde olduğu, çeşitli Olimpiyat oyunlarında yarıştıkları bir video yer alıyor. Oyun da benzer bir temayla hazırlanmış. Google’ın 2016 Doodle Meyve Oyunları olarak adlandırdığı mini Olimpiyat oyunlarında bir çilek gibi koşabilir, limon gibi yüzebilir, ananas gibi tenis oynayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

olimpiyatlarGoogle uygulamasında her gün farklı bir oyun olacak. İlk oyunu Google’ın iOS ve Android uygulamaları üzerinden hemen oynayabilirsiniz.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...